شرکت صدر امین

شرکت صدرکاغذ نوید اولین شرکت تاسیس شده در مجموعه گروه صدر می باشد که در واقع میتوان آن را ریشه پیدایش گروه صدر نیز نامید،که در سال 1399 به شرکت صدرامین تغییر نام داد.تاسیس شرکت صدرکاغذ نوید در سال 1389 حاصل سال ها تلاش شبانه روزی و تجربه موفق ریاست محترم هیئت مدیره گروه صدر در حوزه لوازم التحریر و مهندسی و خرازی بوده است .زمینه فعالیت شرکت صدر امین واردات انواع کاغذ و مقوا در حجم انبوه می باشد که مدیریت مجموعه توانسته است با انتخاب نیروهای شایسته و تشکیل تیمی مجرب کلیه امور مربوط به وارادات کاغذ اعم از خرید ، ثبت سفارش ، امور ارزی و ترخیص را در سازمان خود انجام دهد . یکی از شاخص ترین حوزه فعالیتهای شرکت صدر امین در زمینه واردات انواع کاغذ های روزنامه و چاپ و تحریر می باشد که بدلیل عملکرد بسیار خوب در این حوزه توانسته است نظر و اعتماد روزنامه های مطرح و تراز اول کشور مانند کیهان،جام جم، ایران، اطلاعات، همشهری و جوان را جذب نموده و کاغذ های مورد نیاز آنها را تامین نماید و همچنین بخشی از نیازهای شرکت انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش را نیز تامین کند. شرکت صدر امین بعنوان مهم ترین تامین کننده کاغذ های خارجی مورد نیاز شرکت کیهان سپهر نیز ایفاء نقش میکند و این امر نقش بسیار مهمی در رشد شرکت مذکور داشته است . نتیجه سالها تلاش موفق , انجام کار تیمی منضبط , هدایت ورهبری درست و مشتری مداری در شرکت صدر امین باعث موفقیت ،گسترش و توسعه آن گردیده است بگونه ایکه پیدایش و تحقق گروه صدر یکی از نتایج موفقیت آن میباشد .

چشم انداز

شرکت صدر امین تلاش دارد تا با بهره گیری از اطلاعات و دانش روز و بکار گیری نیروهای با دانش و مجرب بعنوان یکی از بهترین انتخاب مشتریان در این حوزه باشد .

ماموریت

ماموریت صدر امین همگام با تامین کاغذ با کیفیت و قیمت کاملا مناسب برای اصناف مختلف , ارائه و تأمین نیازمندی های خاص کشور نیز می باشد. در راستای ایجاد و تحقق این امر صدر امین سال هاست که در این زمینه پیشرو بوده و در حال توسعه می باشد.


اهداف شرکت صدر امین

در این میان صدر امین با افتخار هر چه تمام تر سعی بر این دارد تا خود را به عنوان برترین تامین کننده کاغذ و مقوا ی کشور معرفی نماید و در این راستا با تمام توان و به صورت بین المللی در حال فعالیت می باشد.
بدین منظور ضمن ایجاد و نهادینه نمودن سیستم مدیریت کیفیت ،تأمین و فروش موارد زیر را با تمام توان دنبال می نماید:
– افرایش فروش در بازارهای داخل و صادراتی
– افرایش تنوع محصول
– مدیریت محصولات در بازار مصرف
– گسترش فعالیت خود در اصناف خاص و حضور در صنایع جدید
– به عنوان یک عامل پشتیبانی قوی در گسترش و توسعه گروه صدر ایفاء نقش نماید
– توسعه در تامین بخشی ازکاغذهای موردنیاز کشور با کیفیت مطلوب
– توسعه سطح کیفیت دانش کارکنان با بهره گیری از آموزش