شرکت صدر امین

شرکت صدرکاغذ نوید اولین شرکت تاسیس شده در مجموعه گروه صدر می باشد که در واقع میتوان آن را ریشه پیدایش گروه صدر نیز نامید،که در سال 1399 به شرکت صدرامین تغییر نام داد. تاسیس شرکت صدرکاغذ نوید در سال 1389 حاصل سال ها تلاش شبانه روزی و تجربه موفق ریاست محترم هیئت مدیره گروه صدر در حوزه لوازم التحریر و مهندسی و خرازی بوده است. در ادامه و پس از سال ها کسب تجربه در حوزه های مختلف واردات و تولید در کشور این مجموعه با افتخار اقدام به فعالیت در حوزه ی واردات انواع ورق های فولادی نموده است و انگیزه دارد در این زمینه هم مشابه سایر فعالیت های خود موفق به ارائه و تأمین نیازمندی های خاص کشور شود و رضایت مشتریان را جلب نماید. زمینه فعالیت شرکت صدر امین واردات انواع ورق های فولادی در حجم انبوه می باشد که مدیریت مجموعه توانسته است با انتخاب نیروهای شایسته و تشکیل تیمی مجرب کلیه امور مربوط به وارادات ورق های فولادی اعم از خرید ، ثبت سفارش ، امور ارزی و ترخیص را در سازمان خود انجام دهد .
یکی از شاخص ترین حوزه فعالیتهای شرکت صدر امین در زمینه واردات انواع ورق های فولادی شامل ورق سیاه، ورق رنگی و ورق قلع اندود می باشد که بدلیل عملکرد بسیار خوب در این حوزه توانسته است در همین مدت کوتاه نظر و اعتماد مشتریان مطرح و تراز اول کشور را جذب نموده و نیاز آنها را تامین نماید. نتیجه سالها تلاش موفق , انجام کار تیمی منضبط , هدایت ورهبری درست و مشتری مداری در گروه صدر باعث موفقیت ،گسترش و توسعه آن گردیده است بگونه ایکه پیدایش و تحقق گروه صدر یکی از نتایج موفقیت آن میباشد .

چشم انداز
شرکت صدر امین تلاش دارد تا با بهره گیری از اطلاعات و دانش روز و بکار گیری نیروهای با دانش و مجرب بعنوان یکی از بهترین انتخاب مشتریان در این حوزه باشد .
ماموریت
ماموریت صدر امین همگام با تامین انواع ورق های فولادی با کیفیت و قیمت کاملا مناسب برای اصناف مختلف , ارائه و تأمین نیازمندی های خاص کشور نیز می باشد. در راستای ایجاد و تحقق این امر صدر امین به سرعت در حال پیشرفت و توسعه می باشد.

اهداف شرکت صدر امین
در این میان صدر امین با افتخار هر چه تمام تر سعی بر این دارد تا خود را به عنوان برترین تامین کننده ورق های فولادی کشور معرفی نماید و در این راستا با تمام توان و به صورت بین المللی در حال فعالیت می باشد.
بدین منظور ضمن ایجاد و نهادینه نمودن سیستم مدیریت کیفیت ،تأمین و فروش موارد زیر را با تمام توان دنبال می نماید:
- افرایش فروش در بازارهای داخل و صادراتی
- افرایش تنوع محصول
- مدیریت محصولات در بازار مصرف
- گسترش فعالیت خود در اصناف خاص و حضور در صنایع جدید
- به عنوان یک عامل پشتیبانی قوی در گسترش و توسعه گروه صدر ایفاء نقش نماید
- توسعه در تامین بخشی ازورق های فولادی موردنیاز کشور با کیفیت مطلوب
- توسعه سطح کیفیت دانش کارکنان با بهره گیری از آموزش

گواهینامه ها

TOP